Start O klinice

O klinice

Praktyka Stomatologiczna WIDENTAL specjalizuje się w kompleksowym leczeniu ze szczególnym uwzględnieniem stomatologii estetycznej , protetyki, implantologii i profilaktyki stomatologicznej.Jest miejscem, gdzie poza całościową opieką stomatologiczną, znajdziecie Państwo przyjazną, rodzinną atmosferę. Naszą praktyką kieruje dr n. med. Piotr Wiśniewski, specjalista protetyki stomatologicznej i stomatologii ogólnej z wieloletnim doświadczeniem.

Od momentu powstania nasza placówka jest jedną z najnowocześniejszych w powiecie nyskim, a dzięki stałemu rozwojowi i zaangażowaniu personelu stajemy się jedną z lepiej wyposażonych praktyk w kraju. Nowoczesne, przestronne, klimatyzowane gabinety, pracownie RTG, tomografii komputerową, mikroskop zabiegowy, oddzielna centralna sterylizatornia to tylko część atutów pozwalających zapewnić jakość usług na najwyższym poziomie.

Personel lekarski jak i wykwalifikowane asystentki stomatologiczne, higienistki, stale podnoszą poziom swoich umiejętności na licznych kursach. Pozwala to zapewnić nowoczesne i najskuteczniejsze metody leczenia.

Cieszymy się, iż możemy zapewnić Państwu pomoc w każdej sytuacji, w miejscu przyjaznym, które stale się unowocześnia. Naszą pasją jest - stomatologia. Rok założenia 1966.

Mapa serwisuKontaktFormularz kontaktowyPolityka prywatności

O klinice

Copyright © 2010-2019 Widental